Усилитель сотовой связи для автомобиля

Підсилювач стільникового (мобільного) зв'язку для автомобіля

Підсилювач стільникового зв'язку для автомобіля

Автомобіль, найчастіше, для багатьох стає не тільки засобом пересування від дому до роботи і назад, але і відмінним способом доставки великої кількості продуктів для заповнення холодильника, і, навіть, в деяких випадках - мобільним офісом. І, по мірі пересування, проїжджаючи по різним вулицями, оточеним багатоповерховими будинками, металевими конструкціями та іншими спорудами, інший раз автомобіль виявляється в так званій «мертвій зоні», де сильно знижений або повністю відсутній стільниковий сигнал.

GSM репитер в автомобиль

Щоб не опинитися в ситуації, коли необхідно поговорити з ким-небудь по мобільному телефону, а зв'язку немає, є два виходи, один з яких передбачає необхідність купити автомобільний GSM репитер. Перший, менш зручний, спосіб, це пошук кордону зони покриття найближчого ретранслятора майбутнього оператора, для чого доведеться їздити по найближчих вулицях, втрачаючи час і пальне. Другий спосіб, безсумнівно, набагато зручніше, для постійної якісної стільникового зв'язку потрібно лише встановити в автомобілі GSM репитер, і цим назавжди вирішити проблеми, пов'язані з сигналом.

Причини неякісного прийому сигналу в авто

  • Відстань від вишок операторів;
  • Оточення лісовим масивом, щільною забудовою;
  • Перетин тунелів, шляхопроводу і т.п.

Але вирішити проблему досить просто – підсилювач стільникового сигналу для автомобіля допоможе в цьому.  У нашому каталозі можна підібрати і купити обладнання для мобільних систем.

Як встановити

Обладнання в машину відрізняється компактними габаритами, що пов'язано, як з малою площею салону, так і не можливістю організувати якісну розв'язку між антенами (рознести зовнішню і внутрішню антени на певну відстань, щоб вони не брали сигнал один від одного).

GSM репитер для автомобиля

Комплект GSM підсилення складається

1. Зовнішня антена на магніті (кріпиться на дах автомобіля);
2. Ретранслятор (підсилювач стільникового зв’язку);
3. Внутрішня антена (передає підсилений сигнал на телефон);
4. Кабель 50 Ом (для з’єднання компонентів).

 

Комплекти GSM для автомобіля

Авто комплект

Київстар

Авто комплект

МТС

Авто комплект

Lifecell

Отримати безкоштовно консультацію

+380 (096) 464-1066

Подати заявку на розрахунок вартості

Дізнатися вартість монтажних робіт по установці репитера..

Ваше имя

Ваш телефон

© 2022 Solution KitGSM // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru