Усилитель сотовой связи для дома

Репітер GSM для будинку

Незважаючи на стрімко розвиваються технології, за межами міст ще залишається безліч місць, де якість стільникового зв'язку залишає бажати кращого.

У ряді випадків поганий зв'язок обумовлена ​​щільністю зелених масивів і складним рельєфом, а в ряді випадків, відсутністю доступних майданчиків для установки нових базових станцій або бюрократичною тяганиною в узгодженні нових БС.

Нерідко, слабкий сигнал в тому чи іншому місці викликаний повною відсутністю зацікавленості оператора розгортати базову станцію, з огляду на низьку окупності обладнання або відсутності постійної абонентської бази.

GSM репитер для будинку

Чому на дачі погано ловить стільниковий зв'язок?

Для початку можна спробувати зібрати ініціативну групу і звернутися до оператора мобільного зв'язку, точніше відразу до всіх можливих операторам. Цілком ймовірно, вам пощастить і район вашої дачі занесуть до списку пріоритетних напрямків розвитку мережі будь-якого оператора на найближчий час, і в перспективі один з операторів може побудувати поблизу вас свою базову станцію.

Але необхідно мати на увазі, що з огляду на великих витрат на будівництво, узгодження і обслуговування базових станцій, оператори не дуже то зацікавлені в установці нових БС заради пари десятків абонентів. Тому, чим більше буде бажаючих - тим вищі шанси, що все вийде.

Як поліпшити мобільний зв'язок на дачі?

Кращим рішенням буде установка на дачі комплекту стільникового репитера, який в принципі дозволить забезпечити покриття зв'язку на будь-якої площі (під будь-якою площею мається на увазі створення зони впевненого сигналу всередині приміщення).

Що робити якщо не вийшло домовитися з оператором?

Зазвичай комплект системи посилення - це деякий перелік обладнання, як правило складається з підсилювача сигналу, подільників потужності, спеціального високочастотного кабелю, роз'ємів, зовнішньої антени і декількох внутрішніх антен.

Склад комплекту в кожному конкретному випадку варіюється в залежності від площі бажаного покриття і ще дуже багатьох чинників. Всі пристрої в комплекті посилення сигналу оптимально підібрані один до одного і ідеально підходять для установки в заміських будинках.

Схема підсилення сигналу репитером

gsm repeater dlia doma kak rabotaet

GSM Репітер вирішить проблему неякісного сигналу в будинку. GSM репитер для дома

Слабкий стільниковий сигнал можна підсилити за допомогою монтажу репитера GSM і антен. На вулиці встановлюється GSM-антена (донор), яка приймає сигнал від найближчої базової станції оператора або операторів.

Далі сигнал передається по коаксіальному кабелю всередину будинку і через репітер (repeater) відправляється на внутрішню антену (сервіс). Залежно від площі Вашого будинку може змінюватися модель репітера і число внутрішніх антен.

Правильно підібраний комплект обладнання забезпечить стабільний рівень сигналу в тих місцях, де це дійсно необхідно. Сучасні репітери дозволяють посилювати сигнали не тільки для здійснення голосового зв'язку але і сигнали високошвидкісного мобільного інтернету, що є одним з ключових чинників придбання дводіапазонного стільникового репитера.

Установка мультідіапазонного репитера з підтримкою посилення мобільного інтернету дозволить вам збільшити швидкість прийому інтернету, значно зменшити час відгуку від провайдера і прискорити завантаження сайтів. Перебуваючи на дачі ви також зможете дивитися онлайн відео в HD якості, завантажувати і відсилати будь-які обсяги даних.

Висновок:

Установка репитера для дачі дозволить забезпечити комфортні умови не тільки для відпочинку а й для роботи. Після установки комплекту обладнання ви завжди зможете зателефонувати і вийти в інтернет з будь-якого місця у вашому будинку. Можете бути впевнені, що після установки репитера у вас з'явитися більше друзів серед сусідів, так як тільки в вашому домі можна буде зателефонувати по мобільнику і вийти в інтернет!

Репітери GSM для будинку

GSM-900

Lintratek KW23F-GSM

400 кв. м.

Ретранслятор GSM

GSM-1800

Lintratek KW23F-DCS

400 кв. м.

Ретранслятор DCS

GSM-900

Lintratek KW25F-GSM

600 кв. м.

Ретранслятор GSM

+380 (096) 464-1066

Подати заявку на розрахунок вартості

Дізнатися вартість монтажних робіт по установці репитера..

Ваше имя

Ваш телефон

© 2022 Solution KitGSM // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru