Усилитель сотовой связи для бара, ресторана

Вам або Вашим клієнтам доводиться підходити до вікна або виходити на вулицю для того, щоб поговорити по стільниковому телефону? Ваші клієнти незадоволені тим, що вони не можуть користуватися своїми мобільними телефонами у Вашому, барі, ресторані, кафе і т. п.? Ці проблеми знайомі багатьом. Одна з причин - так звані «мертві зони», тобто місця, де відсутній сигнал від базової станції (БС) системи стільникового радіозв\'язку.

GSM репитер для бара, ресторана

Найчастіше це пов\'язано з тим, що радіосигнал не проникає в приміщення. Причиною цього можуть бути товсті бетонні стіни, відсутність вікон, підземне розташування об\'єкта, розташування об\'єкта в низині і т. п. Прикладами таких об\'єктів можуть служити підвали, напівпідвали і цокольні поверхи офісних і торгових центрів, заміські будинки, підземні парковки і т. д. Вирішити проблему зв\'язку в цих місцях допоможе установка ретранслятора і внутрішньої розподіленої антеною системи, підключеної до нього.

Ретранслятор є двонаправлений антенний підсилювач, що працює в потрібному вам діапазоні GSM900. Він підсилює сигнал від БС системи стільникового радіозв\'язку в напрямку абонентського стільникового телефону і в зворотний бік - від стільникового телефону до БС. Кількість одночасних розмов, які можуть здійснювати абоненти в зоні дії ретранслятора, залежить від його моделі і від можливості базової станції оператора, що працює в даному районі, і зазвичай становить не менше 6-12, іноді до 20 (для простих систем). І до 50-100-150 для складних і дорогих систем. Кількість абонентів в режимі очікування не обмежена.

Найбільший плюс ретрансляторів полягає в тому, що стільникові телефони не треба підключати до нього радіочастотним кабелем. Абонент може вільно переміщатися по приміщенню і не бути прив\'язаним до телефону радіочастотним кабелем, як буває в разі використання комплекту: зовнішня антена + антенний адаптер. Внутрішня розподілена антенна система на площу понад 600 м? або на меншу площу, але з товстими внутрішніми стінами (між кімнатами) товщиною 0,5-1 метр є складним технічним продуктом, для монтажу якої потрібні спеціальні знання, вимірювальна техніка та інструменти. Детальніше про установку репітера GSM

РЕПІТЕР СТІЛЬНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

GSM/3G WCDMA

Lintratek KW20L-GW

200 кв. м.

Ретранслятор GSM + 3G

4G Lte 1800Mhz

Lintratek KW20L-DCS

200 кв. м.

Ретранслятор DCS + 4G Lte

GSM/DCS/4G

Lintratek KW20L-GD

200 кв. м.

Ретранслятор 2G + 4G
Замовити розрахунок GSM системи

+380 (096) 464-1066

Подати заявку на розрахунок вартості

Дізнатися вартість монтажних робіт по установці репитера..

Ваше имя

Ваш телефон

© 2022 Solution KitGSM // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru