Усилитель сотовой связи для офиса

GSM репитер для офиса

Поганий зв'язок в офісі - це далеко не новина. З даною проблемою знайомі практично всі, хто працює на останніх поверхах у висотних будівлях, а також в підвальних і напівпідвальних приміщеннях.

GSM репитер в офіс

Навіщо потрібне підсилення стільникового зв'язку в офісі?

Як часто вам доводилося виходити на вулицю або підходити ближче до вікна, щоб прийняти вхідний дзвінок або зателефонувати по мобільному телефону?

Напевно ви не раз спостерігали ситуацію, коли у вас на телефоні горить значок 3G, рівень сигналу дві з п'яти паличок, ви починаєте дзвонити, в момент дзвінка шкала на телефоні пропадає і ви слухаєте в трубці тишу?

Через подібних проблем до вас і ваших співробітників швидше за все частенько не виходить додзвонитися, в слідстві чого ви втрачається не тільки нових клієнтів, а й найголовніше - вашу репутацію.

Яким чином можна поліпшити стільниковий зв'язок?

Після монтажу антен та налаштування репитера, проблема з поганим зв'язком назавжди зникне, забезпечивши роботу вашого офісу на новому якісному рівні.

Для того щоб жоден дзвінок не був пропущений і до вашої компанії міг додзвонитися кожен клієнт, в офісі просто необхідно встановити підсилювач стільникового сигналу, або як його ще називають - ретрансляція стільникового зв'язку.

Подібне рішення давно зарекомендувало себе як найбільш бюджетне і ефективне. Використання в офісі підсилювача сигналу стільникового і забезпечить стабільний зв'язок в будь-якому місці, де це необхідно, а також допоможе вирішити проблеми з обривами зв'язку в мережах 3G / 4G і дозволить вам і вашим співробітникам завжди залишатися доступним для спілкування.

Як це працює

Схема передачі сигналу від базової станції, через репітер в офісне приміщення

Для офісних приміщень до 150 м. кв. - установку GSM підсилювача стільникового зв'язку можливо поєднати з обстеженням об'єкта. Також можливе дистанційне керування монтажними роботами.

Для офісного приміщення понад 300 м. кв., необхідна побудова власної системи посилення стільникового зв'язку, що враховує всі особливості використання GSM репитер для офиса.

Після повного обстеження фахівцем об'єкта робиться висновок про встановлення оптимального обладнання посилення стільникового зв'язку, проведення монтажних робіт.

Схема підсилення мобільного зв'язку

Репитер для офиса

На вулиці встановлюється донорна антена, яка приймає сигнал від найближчої базової станції оператора або операторів. Далі сигнал передається по кабелю всередину квартири і через репітер відправляється на внутрішню антену. Залежно від площі квартири і числа кімнат - може змінюватися модель репітера і число внутрішніх антен. Детальніше про монтаж репітера

Система складається:

  1. Зовнішня антена, яка встановлюють на даху (фасаді) будинку для прийому стільникового сигналу;
  2. GSM репитер (підсилювач), який встановлюється всередині приміщення біля розетки (він підсилює сигнал на певний коефіцієнт і передає його на внутрішню антену);
  3. Внутрішня антена, яка встановлюється на стіну або стелю всередині приміщення для передачі вже посиленого сигналу на телефон (модем);
  4. Високочастотні роз\'єми і кабель, які здійснюють з\'єднання всіх компонентів обладнання в єдину систему.

Вартість обладнання:

Ціна GSM репитра для квартири залежить від багатьох параметрів.

Найважливіші з них:

  • рівень сигналу операторів стільникового зв\'язку поза приміщенням;
  • рівень і частота сигналу всередині приміщення;
  • площа приміщення, кількість несучих перегородок;

Який репітер краще для офісу?

Про те які бувають підсилювачі і чим вони різняться можна прочитати тут. Найпопулярніші на сьогоднішній день репітери для офісу це дводіапазонні підсилювачі стільникового зв'язку. Подібні апарати працюють в стандартах 2G і 3G або 3G і 4G і здатні забезпечити впевнене покриття зв'язку для стількох вхідних і вихідних з'єднань, скільки допускає підключити до себе базова станція оператора, з якої він працює.

У більшості сучасних ретрансляторів за замовчуванням вбудований захист від перевантажень і автоматичне регулювання рівня сигналу. У ряді моделей репітерів передбачена функція віддаленого контролю. В цілому, всі підсилювачі, які призначені для використання в офісі, володіють необхідним функціоналом для безпечної роботи стільникового зв'язку і при правильній установці зводять до мінімуму турботу про систему посилення.

Комплекти GSM на базі репітера

Рішення

Репітер для Київстар

75-150 м. кв.

Комплект підсилення зв'язку

Рішення

Репітер для МТС

75-150 м. кв.

Комплект підсилення зв'язку

Рішення

Репітер для Life:)

75-150 м. кв.

Комплект підсилення зв'язку

+380 (096) 464-1066


 FAQ

Чи буде репітер працювати з моїм оператором стільникового зв'язку?

Так, репітери працюють з усіма мобільними операторами України.

Як довго відбувається монтаж обладнання?

Термін установки обладнання вимірюється складністю умов виконання замовлення. Так наприклад, установка типового рішення - Комплекти GSM для посилення зв'язку - для квартири або офісу триватиме 1,5 - 2 години, а проектування та монтування складної системи для торгово-розважального комплексу може тривати і кілька днів.

Чи існує ретранслятор для вирішення конкретно моїх проблем зі зв'язком?

Якщо жоден із запропонованих типовх варіантів рішення вам не підходить, будь ласка, повідомте нам про це, заповнивши форму заявки нижче. Ми обов'язково підберемо необхідний набір обладнання для вирішення саме вашої завдання!
Будь-яку проблему ми вирішуємо комплексно, що дозволяє нам гарантувати своїм замовникам відмінну якість зв'язку, безпеку систем навіть при дуже активній експлуатації.

  • Розширені умови гарантії
  • Все репітери сертифіковані ЄС
  • Все обладнання в наявності, без передоплати!

Подати заявку на розрахунок вартості

Дізнатися вартість монтажних робіт по установці репитера..

Ваше имя

Ваш телефон

© 2022 Solution KitGSM // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru