Усилитель сотовой связи на большую площадь

GSM репитер на большую площадь

Підсилити мобільний зв'язок у торговому центрі

У сучасному світі, де наша повсякденне життя бурхливо кипить, неможливо уявити будь-який робочий процес без мобільного зв'язку. Будь-яке оперативне управління всіма процесами засноване на ній. Менеджери компаній роблять кілька десятків дзвінків по стільникового мережі щодня. Багато хто задається питанням: "Як люди жили без мобільних телефонів 15 років тому?".

Частим явищем є слабкий мобільний зв'язок в бізнес центрах, причиною може стати наприклад: щільність навколишньої забудови і металізовані фасадні скла. Сучасні технології виготовлення фасадних стекол, мають на увазі додавання таких металів, як алюміній і залізо для додачі особливих властивостей - висока міцність і низька тепловіддача. А метал, як відомо, є екрануючим радіохвилі матеріалом.

GSM репитер на большую площадь

Рішенням зі сформованої ситуації є система на базі GSM підсилювача мобільного зв'язку. В останні роки ця система стала невід'ємною частиною інженерних систем великих будівель і планується ще на стадії проектної документаці].

Зробіть перебування у Вашому торговому або бізнес центрі комфортним для Ваших гостей і клієнтів. Не дайте їм опинитися в комунікаційній ізоляції через слабкого сигналу мобільного зв'язку.

Схема підсилення GSM сигналу в ТЦ

\"\"

Принцип роботи системи такий: підсилювачі отримують сигнал від базових станцій стільникових операторів через антену (донор), яку розташовують частіше на даху будівлі. 

Далі від GSM підсилювача сигнал розподіляється через дільник(и) потужності на внутрішні антени, які випромінюють сигнал та забезпечують \"повну шкалу в телефоні\". Кількість внутрішніх антен залежить від площі та внутрішнього планування приміщення, де необхідно підсилити мобільний зв\'язок.

Після установки репітера GSM, ми гарантуємо, що сигнал буде стабільним і якісним, і Ви зможете назавжди забути про проблеми зі зв\'язком!

Репітери на велику площу

GSM-900

Lintratek KW33F-GSM

1000 м. кв.

Ретранслятор GSM

GSM/4G-1800

Lintratek KW33F-DCS

1000 м. кв.

Ретранслятор DCS/4G Lte

3G WCDMA

Lintratek KW25F-WCDMA

500 м. кв.

Ретранслятор 3G
Замовити розрахунок системи

+380 (096) 464-1066

Подати заявку на розрахунок вартості

Дізнатися вартість монтажних робіт по установці репитера..

Ваше имя

Ваш телефон

© 2022 Solution KitGSM // Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru